sobota, 19 október 2019
                                                                                                               

       Zvoľte si ubytovanie Oravský Podzámok a kochajte sa počas vášho pobytu privilegovaným výhľadom na Oravský hrad. Ubytovanie Orava váš očarí prekrásnou prírodou, malebnou architektúrou aj pôsobivými pamiatkami všade navôkol. Na webstránke ubytovanienaslovensku vás očakáva pestrá ponuka ubytovacích zariadení za výhodné ceny, vďaka ktorým je príjemná dovolenka na Slovensku zaručená.

Tiež nás nájdete na web stránke:  megaubytovanie.sk

Penzión Toliar bol ocenený 

  • Ubytovanie

    Komfort našich zákazníkov je pre nás prvoradý. Ubytovanie je situované v krásnych drevených izbách so samostatnou toaletou a sprchovacím kútom. Každá izba je vybavená vlastnou televíziou a v prípade, že chcete niečo netradičné určite oceníte aj nádherný výhľad na susediaci Oravský hrad. V prípade záujmu o ubytovanie si môžete izbu rezervovať.

  • Reštaurácia

    V krásnom historickom prostredí pri Oravskom hrade Vám naša reštaurácia ponúkne malý gastronomický zážitok hodný miesta kde sa nachádza. Reštaurácia je historicky zariadená, aby nič nerušilo celkový dojem. Určite oceníte aj rýchlu obsluhu, ktorá je tu pre Vás počas celého dňa. Pozrieť fotky

  • Služby

    Chcete pripraviť rodinnú oslavu, stretnutie a bežné reštaurácie Vám nevyhovujú. Chcete svojich známych priviesť na netradičné miesto, kde atmosféra dýcha históriou? Penzión Toliar Vám ponúka možnosť organizácie rôznych osláv a posedení.